KXBS604095

X BLOCK PRO SET

System modułowy X-BLOCK MODULAR SYSTEM dedykowana przede wszystkim profesjonalistom pracującym na co dzień w trudnych warunkach.

Cena widoczna po zalogowaniu

Szczelnie zaprojektowane skrzynie dostępne w wersji PRO LOG wyposażone w litą uszczelkę to pyłoszczelne i odporne na działania wody pojemniki warsztatowe służące do przechowania i transportowania ciężkich narzędzi, które spełniają normy IP65. Zestaw składa się z trzech produktów.

Pierwszym z nich jest moduł jezdny w wersji zabudowanej. Wyposażony jest w bieżnikowane koła z elastomeru oraz aluminiowy uchwyt teleskopowy zapewniając poprawę równowagi oraz wyższy komfort prowadzenia. 

 

Drugim produktem jest organizer X-Block. Posiada on dwie rączki ułatwiające transportowanie. W pokrywie wbudowany organizer na narzędzia. Środek wyposażony w demontowalne kueczki i przegrody ułatwiające organizację przestrzeni drobnicowej.

 

Ostatnim elementem tego zestawu jest kosz, który posiada dwa demontowalne organizery, dzięki którym jego dużą przestrzeń możemy podzielić i powkładać mniejsze narzędzia.

X BLOCK PRO SET

Specyficzne kody