W czym możemy Ci pomóc?
Donice Plastikowe

Donice Plastikowe

Aktywne filtry

 • DREP

  Stanowi miniaturową szklarnię idealnie sprawdzającą się w domowych warunkach stwarzając korzystne warunki wzrostu sadzonek, a zawdzięcza to wentylacji i kontroli wilgoci.

  Uprawa ziół czy dorodnych roślin wrażliwych na działanie warunków atomosferycznych nigdy nie była tak prosta!

  Transparentna pokrywa wyposażona w otwory wentylacyjne zapobiega zaparzeniu roślin a ponadto chroni je przed niepożądanymi insektami.

 • OWAL.DP

  Elegancki, owalny kształt dostępny w trzech rozmiarach i dziesięciu kolorach. Polecany też wielbicielom Ikeban i okolicznościowych kompozycji kwiatowych. Podkreśli styl każdego wnętrza.

 • AGA.DP

  Seria ekskluzywnych doniczek stworzona aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Świecąca powierzchnia nadaje elegancji i idealnie wkomponuje się w nie jedno wnętrze.
 • Magnolia Jersey

  Nowa linia donic MAGNOLIA JERSEY dzięki innowacyjnej wśród donic z tworzyw sztucznych fakturze powierzchni, przywołuje skojarzenia z ciepłymi, wełnianymi dzianinami. Będzie nietuzinkową ozdobą wnętrza, tarasu czy balkonu, nadając mu oryginalny wygląd i tworząc przytulny kącik do spędzania wolnego czasu. Uniwersalny kształt sprawi, że donice te wpiszą się idealnie w każde wnętrze. Donice MAGNOLIA JERSEY trwałe, odporne na zarysowania. 

 • Roma ECO

  Trzy średnice: 29, 40, 47 cm. W kolekcji eco dostępne będą cztery kolory: naturalne drewno, biały, szary i zielony leśny. Misa Roma jest pierwszym produktem eco o gładkiej, matowej powierzchni.

 • POD

  PODSTAWEK DEDYKOWANY DO DONICY: DCE

 • DKBWS

  Doniczki wykonane z trwałego plastiku, który imituje beton. Nowoczesny design, doda każdemu wnętrzu stylu i elegancji. Mogą służyć jako osłonki, ale także jako doniczki.

 • Flakon Bratek

  Flakon Bratek wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wyróżnia go stożkowy kształt i wyżłobienia na powierzchni. Znakomicie prezentuje się w połączeniu w rośliną żywą i sztuczną. Jest odporny na warunki atmosferyczne. Produkt dostępny w różnych kolorach.

 • Flakon Bratek Premium

  Flakon Bratek Premium wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wyróżnia go stożkowy kształt i wyżłobienia na powierzchni. Znakomicie prezentuje się w połączeniu w rośliną żywą i sztuczną. Jest odporny na warunki atmosferyczne. Produkt dostępny w różnych kolorach.

 • Finezja Połysk

  Donice FINEZJA to ponadczasowy design i jakość premium. Składają się z korpusu oraz wkładu. Wkład jest na tyle głęboki, że zapewnia optymalną ilość miejsca na system korzeniowy, jednocześnie nie ma potrzeby sypania ziemi do całego, wysokiego korpusu. Dodatkowo we wkładzie zastosowano mocne sznurki, które ułatwiają jego wyciąganie z donicy. Donice charakteryzuje najwyższa jakość i precyzja wykonania. Posiadają elegancką błyszczącą powierzchnię. Od momentu wprowadzenia na rynek są niezmiennie hitem sprzedażowym.

 • STORCZYK DWÓJKA.DP

  Oto doniczka o bardzo wygodnym i prostym kształcie, która dzięki lśniącej powierzchni oraz przyjemnych barwach zyskała niewyszukaną elegancję. Wygodnie mieszczą się w niej dwa storczyki. Wykonujemy ją z polipropylenu, który idealnie imituje ceramikę.

 • Werbena

  Kwietnik Werbena do doskonała propozycja na taras i balkon. Jego wysokość pozwala pięknie wyeksponować rosnące w nim rośliny. Kwietnik sprzedawany jest w komplecie z wkładem, który w dnie posiada system odprowadzania nadmiaru wody. Wkład wyposażony jest w uchwyty, dzięki którym wygodnie i bezpiecznie wyjmiesz wkład ze środka. Tutaj oferujemy kwietnik z powierzchnią błyszczącą.