Donice Plastikowe

Donice Plastikowe

Aktywne filtry

 • OWAL.DP

  Elegancki, owalny kształt dostępny w trzech rozmiarach i dziesięciu kolorach. Polecany też wielbicielom Ikeban i okolicznościowych kompozycji kwiatowych. Podkreśli styl każdego wnętrza.

 • DKBWS

  Doniczki wykonane z trwałego plastiku, który imituje beton. Nowoczesny design, doda każdemu wnętrzu stylu i elegancji. Mogą służyć jako osłonki, ale także jako doniczki.

 • Flakon Bratek

  Flakon Bratek wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wyróżnia go stożkowy kształt i wyżłobienia na powierzchni. Znakomicie prezentuje się w połączeniu w rośliną żywą i sztuczną. Jest odporny na warunki atmosferyczne. Produkt dostępny w różnych kolorach.

 • Magnolia Jersey

  Nowa linia donic MAGNOLIA JERSEY dzięki innowacyjnej wśród donic z tworzyw sztucznych fakturze powierzchni, przywołuje skojarzenia z ciepłymi, wełnianymi dzianinami. Będzie nietuzinkową ozdobą wnętrza, tarasu czy balkonu, nadając mu oryginalny wygląd i tworząc przytulny kącik do spędzania wolnego czasu. Uniwersalny kształt sprawi, że donice te wpiszą się idealnie w każde wnętrze. Donice MAGNOLIA JERSEY trwałe, odporne na zarysowania. 

 • Roma ECO

  Trzy średnice: 29, 40, 47 cm. W kolekcji eco dostępne będą cztery kolory: naturalne drewno, biały, szary i zielony leśny. Misa Roma jest pierwszym produktem eco o gładkiej, matowej powierzchni.

 • AGA.DP

  Seria ekskluzywnych doniczek stworzona aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Świecąca powierzchnia nadaje elegancji i idealnie wkomponuje się w nie jedno wnętrze.
 • DREP

  Stanowi miniaturową szklarnię idealnie sprawdzającą się w domowych warunkach stwarzając korzystne warunki wzrostu sadzonek, a zawdzięcza to wentylacji i kontroli wilgoci.

  Uprawa ziół czy dorodnych roślin wrażliwych na działanie warunków atomosferycznych nigdy nie była tak prosta!

  Transparentna pokrywa wyposażona w otwory wentylacyjne zapobiega zaparzeniu roślin a ponadto chroni je przed niepożądanymi insektami.

 • POD

  PODSTAWEK DEDYKOWANY DO DONICY: DCE

 • STORCZYK DWÓJKA.DP

  Oto doniczka o bardzo wygodnym i prostym kształcie, która dzięki lśniącej powierzchni oraz przyjemnych barwach zyskała niewyszukaną elegancję. Wygodnie mieszczą się w niej dwa storczyki. Wykonujemy ją z polipropylenu, który idealnie imituje ceramikę.

 • DKN3003

  Coubi DKN3003 to potrójna doniczka kaskadowa z serii Coubi Family. Pomieści cały ziołowy ogródek! Zwraca uwagę oryginalnym kształtem i przemyślną konstrukcją. Prosta do złożenia. Dzięki specjalnym wgłębieniom w dnie, gdzie zbiera się nadmiar wody, można ją także rozdzielić i używać jako 3 odrębnych doniczek. 

 • DKSPWS

  Wyraźne przestrzenne ażurowe sploty kolekcji Splofy i Nitly pięknie odbijają światło, które eksponuje strukturę.
  Cały efekt detalu przywołuje estetykę powstających w zaciszu domowym unikatowych wyrobów hand made.
  Tu na uwagę zasługuje ich faktura - sprawiająca wrażenie przyjemnej w dotyku, wierna imitacja luźno plecionej miekkiej grubej włóczki, przywodząca na myśl tradycyjne dziewiarskie wzory, która z powodzeniem wpisuje się w aktualne trendy.
  Kolekcja w delikatnych neutralnych i pastelowych kolorach jest obecnie prawdziwym przebojem rynku.

 • Miska Nowa Bratek

  Odporna na warunki atmosferyczne, może służyć do układania kwiatów sztucznych lub żywych.