Skrzynki narzędziowe

Skrzynki narzędziowe

Aktywne filtry

 • Greenbox

  Mała skrzynka z serii Greenbox, idealna na niewielkie narzędzia i przybory do majsterkowania. Wyposażona w praktyczne wewnętrzne nosidło. W pokrywę wbudowane są 2 niezależne organizery. Udźwig do 6 kg.
  Największa, najbardziej pojemna skrzynka narzędziowa z tej serii jest wyposażona w praktyczne wewnętrzne nosidło oraz 2 zewnętrzne organizery wbudowane w pokrywę. Dzięki podwójnemu zapięciu można w niej przechowywać i przenosić nawet do 21 kg ładunku

 • Firebird

  Skrzynki narzędziowe z serii Firebird są wyposażone w praktyczne wewnętrzne nosidło oraz 2 lub 3 transparentne organizery wbudowane w pokrywę. Dzięki szerokiemu profilowanemu aluminiowemu uchwytowi i wzmocnionym aluminiowym zapięciom można w nich przechowywać i przenosić od 12 kg do 27 kg ładunku.

 • Caliber

  Skrzynki narzędziowe z popularnej serii Caliber, idealne na podręczny zestaw narzędzi. Wyposażona w praktyczne wewnętrzne nosidło, w większych wersjach posiada podwójne zapięcie oraz 2 transparentne organizery. Udźwig od 6 do 21 kg.

 • Ice Cube

  Najmniejsza skrzynka z serii Icecube, idealna na podręczny zestaw narzędzi oraz różnorodne przybory. Transparentna. Wyposażona w praktyczne wewnętrzne nosidło oraz 2 organizery zewnętrzne. Udźwig do 6 kg.
  Największa i najbardziej pojemna skrzynka z serii Icecube. Transparentna. Wyposażona w praktyczne wewnętrzne nosidło oraz 2 organizery zewnętrzne. Podwójne zapięcie zapewnia udźwig do 21 kg.

 • Mustang

  Najmniejsza skrzynka z serii Mustang, idealna na niewielkie narzędzia i przybory do majsterkowania. Wyposażona w praktyczne wewnętrzne nosidło. W pokrywę wbudowane są 2 niezależne organizery. Udźwig do 6 kg.

  Największa skrzynka narzędziowa z serii Mustang jest wyposażona w praktyczne wewnętrzne nosidło oraz 2 duże zewnętrzne organizery wbudowane w pokrywę. Dzięki szerokiemu aluminiowemu uchwytowi i podwójnemu zapięciu można w niej przechowywać i przenosić aż do 25 kg ładunku.

 • Set Box

  Zestaw 2 skrzynek narzędziowych Caliber, które można schować jedna w drugą. Obie skrzynki wyposażone w praktyczne wewnętrzne nosidła, dodatkowo większa z nich posiada 2 zewnętrzne organizery wmontowane w pokrywę.

 • Titan Professional

  Skrzynki narzędziowe z serii Titan, wyposażone w wewnętrzne nosidło, praktyczne organizery zewnętrzne, wbudowane w pokrywę oraz gumowe narożniki u podstawy. Podwójne, wzmocnione aluminiowe zapięcie to dodatkowy atut tego produktu. Udźwig do 15 - 30 kg.

 • Viper

  Skrzynki narzedziowe z serii Viper, idealne na podręczny zestaw narzędzi. Wyposażone w praktyczne wewnętrzne nosidło oraz 2 lub 3 zewnętrzne organizery wmontowane w pokrywę. Solidne aluminiowe zapięcie. Udźwig od 9 do 27 kg.

 • KXBS604095

  System modułowy X-BLOCK MODULAR SYSTEM dedykowana przede wszystkim profesjonalistom pracującym na co dzień w trudnych warunkach.