Wiszące

Wiszące

Aktywne filtry

 • DKBWS

  Doniczki wykonane z trwałego plastiku, który imituje beton. Nowoczesny design, doda każdemu wnętrzu stylu i elegancji. Mogą służyć jako osłonki, ale także jako doniczki.

 • DKSPWS

  Wyraźne przestrzenne ażurowe sploty kolekcji Splofy i Nitly pięknie odbijają światło, które eksponuje strukturę.
  Cały efekt detalu przywołuje estetykę powstających w zaciszu domowym unikatowych wyrobów hand made.
  Tu na uwagę zasługuje ich faktura - sprawiająca wrażenie przyjemnej w dotyku, wierna imitacja luźno plecionej miekkiej grubej włóczki, przywodząca na myśl tradycyjne dziewiarskie wzory, która z powodzeniem wpisuje się w aktualne trendy.
  Kolekcja w delikatnych neutralnych i pastelowych kolorach jest obecnie prawdziwym przebojem rynku.

 • DSKWS

  Niezwykle dekoracyjna, wisząca doniczka SANDY, będzie mocnym akcentem przy tworzeniu klimatycznego wnętrza. Inspirowana ręcznie modelowaną, tradycyjną ceramiką.

 • DRTWS

  Wisząca wersja okrągłej doniczki z kolekcji RATO. Dostępna również z wygodnym systemem nawadniania. Eleganckiego sznytu dodaje emblemat z kolekcji RATO.

 • DRTW

  Wisząca wersja okrągłej doniczki z kolekcji RATO. Dostępna również z wygodnym systemem nawadniania. Eleganckiego sznytu dodaje emblemat z kolekcji RATO.

 • DRLW / S

  Wisząca doniczka z kolekcji RATOLLA z charakterystycznym, wywiniętym rantem oraz fakturą imitującą plecionkę rattanową. Dostępna z plastikowym lub stalowym systemem podwieszania. W podstawce znajduję się otwór pomocny w podlewaniu.

 • DWT

  Ponadczasowa klasyczna Terra, ukoronowanie wnętrz i scenerii ogrodu

 • DTRY

  Ponadczasowa klasyczna Terra, ukoronowanie wnętrz i scenerii ogrodu

 • DKN300W

  Coubi DKN300W to potrójna doniczka kaskadowa z serii Coubi Family zawieszana na długim łańcuszku. Idealna do domowej uprawy ziół. Jej oryginalny, nowoczesny kształt czyni ją niebanalną ozdobą każdego domu. Innowacyjna konstrukcja pozwala na jej łatwy montaż. Posiada specjalne wgłębieniom w dnie, gdzie zbiera się nadmiar wody. Dostępna w 5 kolorach.

 • I02W600W

  Nowoczesny system ogrodów wertykalnych wprowadza do wnętrz i otoczenia niezwykle efektowny element przyrody, zapewniający kontakt z naturą bez wychodzenia z domu i poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach.
  Moduły systemu mocowane są na listwach do ścian w różnych konfiguracjach. Tworzą spektakularne zielone ściany i barwne kobierce.
  Dzięki przepływowemu systemowi nawadniania rośliny są równomiernie zaopatrzone w wodę. Jej nadmiar zostaje odprowadzony do spodka.
  Zestaw nie zawiera instalacji rozprowadzającej wodę.

 • DWP

  Niewątpliwymi atutami doniczki Pro są jej prostota i praktyczność. Jej klasyczną formę podkreślają delikatne tłoczenia na powierzchni i lekko wywinięty rant. Doniczka posiada łatwy do demontażu system podwieszania.