Ziołówki

Ziołówki

Aktywne filtry

 • DREP

  Stanowi miniaturową szklarnię idealnie sprawdzającą się w domowych warunkach stwarzając korzystne warunki wzrostu sadzonek, a zawdzięcza to wentylacji i kontroli wilgoci.

  Uprawa ziół czy dorodnych roślin wrażliwych na działanie warunków atomosferycznych nigdy nie była tak prosta!

  Transparentna pokrywa wyposażona w otwory wentylacyjne zapobiega zaparzeniu roślin a ponadto chroni je przed niepożądanymi insektami.

 • DKN3003

  Coubi DKN3003 to potrójna doniczka kaskadowa z serii Coubi Family. Pomieści cały ziołowy ogródek! Zwraca uwagę oryginalnym kształtem i przemyślną konstrukcją. Prosta do złożenia. Dzięki specjalnym wgłębieniom w dnie, gdzie zbiera się nadmiar wody, można ją także rozdzielić i używać jako 3 odrębnych doniczek. 

 • DKN300W

  Coubi DKN300W to potrójna doniczka kaskadowa z serii Coubi Family zawieszana na długim łańcuszku. Idealna do domowej uprawy ziół. Jej oryginalny, nowoczesny kształt czyni ją niebanalną ozdobą każdego domu. Innowacyjna konstrukcja pozwala na jej łatwy montaż. Posiada specjalne wgłębieniom w dnie, gdzie zbiera się nadmiar wody. Dostępna w 5 kolorach.

 • DKN3001

  Doniczka Coubi DKN3001 zwraca uwagę oryginalnym kształtem, który doda nowoczesnego charakteru domowemu ogródkowi ziołowemu. Będzie się także znakomicie prezentować na balkonie bądź tarasie. Jej dodatkowym atutem są specjalne wgłębienia umieszczone w dnie, w których zbiera się nadmiar wody. 

 • I01W200

  MINI CASCADE to  doniczka o oryginalnym kształcie z otworem na nożyczki. Idealna do domowej uprawy ziół. W zestawie z nożyczkami Herbs Cut ze specjalnym potrójnym ostrzem.

  Nowoczesny system ogrodów wertykalnych wprowadza do wnętrz i otoczenia efektowny element przyrody. Ogrody wertykalne. Modułowy system doniczek.

  Moduły systemu z ociekaczem łączone w różnych konfiguracjach tworzą spektakularne przenośne jedno- lub dwustronne zielone ściany.

  Dzięki przepływowemu systemowi nawadniania rosliny sa równoniernie zaopatrzone w wodę. Jej nadmiar zostaje odprowadzony do ociekacza.

  Zestaw nie zawiera instalacji rozprowadzającą wodę. 

 • I02W600W

  Nowoczesny system ogrodów wertykalnych wprowadza do wnętrz i otoczenia niezwykle efektowny element przyrody, zapewniający kontakt z naturą bez wychodzenia z domu i poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach.
  Moduły systemu mocowane są na listwach do ścian w różnych konfiguracjach. Tworzą spektakularne zielone ściany i barwne kobierce.
  Dzięki przepływowemu systemowi nawadniania rośliny są równomiernie zaopatrzone w wodę. Jej nadmiar zostaje odprowadzony do spodka.
  Zestaw nie zawiera instalacji rozprowadzającej wodę.

 • I02W600S

  Nowoczesny system ogrodów wertykalnych wprowadza do wnętrz i otoczenia niezwykle efektowny element przyrody, zapewniający kontakt z naturą bez wychodzenia z domu i właściwy mikroklimat w pomieszczeniach.
  Moduły systemu z ociekaczem łączone w różnych konfiguracjach tworzą spektakularne przenośne jedno- lub dwustronne zielone ściany.
  Dzięki przepływowemu systemowi nawadniania rośliny są równomiernie zaopatrzone w wodę. Jej nadmiar zostaje odprowadzony do ociekacza.
  Zestaw nie zawiera instalacji rozprowadzającej wodę.

 • INST01

  Miniszklarnie Respana stwarzają odpowiednie warunki wzrostu siewek i sadzonek. Transparentne kopuły, wyposażone w otwory wentylacyjne, zapewniają odpowiednią wilgotność nasadzeń oraz chronią je przed szkodliwymi owadami. Zestaw składa się z miniszklarni i akcesoriów dedykowanych do pielęgnacji i przesadzania roślin.

 • ISEW

  Przenośny rozsadnik, dzięki któremu stworzymy idealne warunki wzrostu naszym sadzonkom. Wyposażony w transparentne wieko z regulowanymi otworami wentylacyjnymi. Oryginalny charakter skrzynki podkreślają nogi wykonane z jasnego, twardego drewna, to niezwykły element dekoracyjny, połączenie funkcjonalności i ponadczasowej elegancji stylu art deco.

 • ISEWH

  Przenośny rozsadnik, dzięki któremu stworzymy idealne warunki wzrostu naszym sadzonkom. Wyposażony w transparentne wieko z regulowanymi otworami wentylacyjnymi. Oryginalny charakter skrzynki podkreślają nogi wykonane z jasnego, twardego drewna. To niezwykły element dekoracyjny, połączenie funkcjonalności i ponadczasowej elegancji stylu art deco.

   

 • INWN01

  Zestaw 6 małych narzędzi Respana w woreczku INWN01

  Stylowy zestaw narzędzi w przewiewnym woreczku. Wykonane zostały z trwałego tworzywa. Zestaw stworzony tak, aby wszystkie niezbędne narzędzia były zawsze pod Twoją ręką. Idealnie sprawdzą się w uprawie i pielęgnacji roślin w domu, na balkonach, tarasach, szklarniach, czy przydomowych ogródkach.

 • IPOM

  Tomato Grower Prosperplast - to doniczka na pomidory która zapewnia optymalne warunki wzrostu pomidorowych krzewów. Zestaw wyposażony został w pierścienie, które otaczając roślinę, stabilizują plon. Ta doniczka nadaję się również do hodowania groszku , fasoli a nawet truskawek wiszących .

  Dzięki tomato grower - doniczce na pomidory uprawa nigdy nie była tak prosta.